Yükleniyor...

İzmir konut projeleri, İzmir inşaat projeleri, İzmir lüks villa, İzmir lüks residance, İzmir lüks villa, İzmir banka kredisiz konut projeleri, İzmir bitmiş konut projeleri, en ucuz konut projeleri, en yeni konut projeleri, faizsiz konut projeleri, faizsiz konut projeleri, hemen teslim konut projeleri, kampanyalı konut projeleri, konut kampanyaları, konut projeleri kampanya, peşinatsız ev projeleri, peşinatsız konut projeleri, satılık konut projeleri, sıfır peşinatlı konut projeleri, taksitli ev projeleri, taksitli konut projeleri, ucuz konut projeleri, uygun konut projeleri, vadeli konut projeleri, yazlık konut projeleri fiyatları, 2023 konut projeleri, lüks konut projeleri, yeni konut projeleri

Hakkımızda

Kente Kimlik Katan Yaşam Alanları İnşaa Ediyoruz

Yunus Yunusoğlu

50

Yıllık

Tecrübe

İzmir Konut Projeleri

Biz Yunusoğlu Şirketler Grubu olarak, Yunus Yunusoğlu önderliğinde, hem bugünü, hem de geleceği “Kente Kimlik Katan Yaşam Alanları” prensibi ile inşa ediyoruz.

Yunusoğlu olarak ilkemiz, çevreye duyarlı, yaşam kalitesini yükseltecek, işlevsel ve estetik bağlamda güvenli yaşam alanları inşa etmektir. İnsana odaklı, doğaya saygılı, mimari ve teknolojide üst düzeyde konut ihtiyaçlarını öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle geleceğe taşımayı görev bildik.

Yunusoğlu marka değerleri, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde; geliştirdiklerimiz ve oluşturduklarımızla topluma kattığımız değerlerin bütünüdür. Gerek proje, gerekse şantiye konusunda dinamik ve deneyimli, inşaat ve konut alanında uluslararası tecrübeli bir kadroyu bünyesinde barındıran Yunusoğlu Şirketler Grubu hızlı, güvenli ve kaliteli inşaat üretimi ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır. Başta Güzelbahçe, Narlıdere, Balçova, Sahilevleri gibi İzmir’in gözde bölgelerinde proje yapan Yunusoğlu tüm projelerinde lüksün sınırlarını zorlamaktadır.

İzmir’in en lüks ve en prestijli konut projelerinin altına 50 yıldır gururla imza atan Yunusoğlu, İzmir’in en gözde ve popüler yerlerine yatırım yapmaya devam ediyor. Yunusoğlu’nun yaptığı inşaat projeleri genelde kısa süre içinde kendi bölgesinde birer simge haline gelmiş ve birçok ünlünün de tercihi olmuştur.

Projelerimiz Tarihçemiz
İş ve alışveriş merkezi inşaatları ve projeleri
Üstün Nitelikli Konut Projeleri

Modernliğin ve kalitenin buluştuğu projeler inşa ediyoruz.

İş ve alışveriş merkezi inşaatları ve projeleri
İş Merkezleri

İş dünyasının ve toplumun ihtiyaçlarına uygun, modern, sağlam iş ve alışveriş merkezleri inşa ediyoruz.

İş ve alışveriş merkezi inşaatları ve projeleri
Yazlık ve Kışlık Sosyal Donatılı Yaşam Projeleri

Yapılarınızı ve çevrenizi estetik dokunuşlarla, doğaya ve çevreye uygun şekilde baştan inşa ediyoruz.

Hemen Teslim Konut Projeleri

İzmir'in en gözde konumlarında sağlamlık, kalite, konfor ve lüksü bir arada bulabileceğiniz uygun fiyatlı konut fırsatlarından yararlanmak için

Bize Ulaşın

Çözüm Ortaklarımız

Yapılarımıza değer katan seçkin çözüm ortaklarımızdan bazıları